Orbán Vencel 103 MECCS:   112 GÓL( a MAGYAR válogatottban is debütált!

Ez tratalmazza a bajnoki, Kupa és Barátságos meccsek góljait!

Hattrick csapatom HÍREI! : VadZebrák - Wonder Boys FC 5 - 1

VadZebrák - Wonder Boys FC 5 - 1

Xandro  2005.02.18. 10:24

Győzelem a kupában! Valószínűleg az utólsó meccsünk a kupasorozatban ...

Meccsnézés: HT Élőben (Live) Dátum: 2/16/2005 at 09.45 MatchID: 37417993 Stadion: Delle Alpi Stadion Nézőszám: 10775 Kellemes, tiszta idő fogadta a stadionba kilátogató 10775 nézőt. A kissé idegesnek látszó VadZebrák játékosokat a vezetőedző érdekes 3-4-3 felállásban küldte pályára. Az összeállítás: Puźniak - Voetmann, Mårtensson, Brand - Louwerens, Magnusson, Adamsen, Väyrynen - Dokter, Topos, Sonnemans. A nagyon elszánt Wonder átgondolt 5-2-3 taktikát választott a mai mérkőzésre. A kezdő tizenegy: Virgilio - Harangozó, Sőreg, Mélykúti, Kohárszky, Bárány - Milán, Kósa - Bláthy, Losonczi, Sallay. Az ellenfelet meglepni igyekvő VadZebrák középen vezetett támadásokra helyezte a hangsúlyt. Wonder az ellentámadásokra helyezte a hangsúlyt, elképzelésüket jó szinten sikerült megvalósítaniuk. A mérkőzés 6. percében Gérard Sonnemans gólt szerezhetett volna a hazai csapatnak egy jobboldali keresztlabdából, de a lövés célt tévesztett. A gyors támadójátékra képes Wonder a mérkőzés 18. percében megmutatta, miért is tartanak az ellenfelek annyira a kontráiktól. Csongor Mélykúti őrző nélkül maradt, és könnyedén szerzett gólt, ezzel az állás 0 - 1. A mérkőzés 29. percében Raymond Brand (VadZebrák) látványos műesését a játékvezető sárga lappal honorálta. A taktikailag kissé felkészítetlennek tűnő Wonder játékosai néha tanácstalanul mozogtak, egy-egy hibánál egymással veszekedtek. A csapat szervezettsége gyenge szintre esett vissza. Gérard Sonnemans (VadZebrák) csúsztatott meg egy jobbról érkező beadást a találkozó 31. percében, de a labda mellé ment. 35. perc: Peter E. Magnusson (VadZebrák) a tizenhatos sarkáról megeresztett nagy lövéssel egyenlített: 1 - 1. A meccs 37. percében tombolt a lelátó, amikor a hazaiak játékosa, Gérard Sonnemans középen kilépett az ellenfél védői között, és higgadtan a kapuba gurított. Így már 2 - 1. Fritz Louwerens újabb gólt szerezhetett volna a hazai VadZebrák együttesének, de a vendég kapus szögletre tolta fejesét. Az éppen védekező Wonder egy hosszan előrevágott labdából kontratámadást vezetett, amelynek végén István Sallay szabadon maradt elöl, de a kapus elvetődve gyönyörűen védett. 2 - 1 volt a félidei eredmény. A labdabirtoklási arány a félidőben 67% volt a frissebben mozgó VadZebrák javára. A fejben kissé megzavarodott Wonder-játékosok a szünetet a taktikai utasítások átbeszélésével töltötték. A csapat szervezettsége jó szintre emelkedett. A mérkőzés 71. percében Brundt Dokter (VadZebrák) látványos műesését a játékvezető sárga lappal honorálta. Az időről-időre elbizonytalanodó Wonder képtelen volt az edzői utasításoknak megfelelően játszani, a begyakorolt taktikának a pályán nyoma sem volt. A csapat szervezettsége gyenge szintre esett vissza. Mimmo Virgilio óriási védéssel tartotta életben a vendégek esélyeit 73 perc elteltével, amikor Fritz Louwerens bődületes erejű lövést küldött kapura balról. Hugo Voetmann (VadZebrák) szabálytalanság miatt sárga lapos figyelmeztetésben részesült. Villámgyors bal oldali akció végén Gérard Sonnemans éles szögből, precízen lőtt a rövid sarokba. Ezzel 3 - 1 a helyzetet okosan kihasználó VadZebrák javára. Peter E. Magnusson egy gyönyörű távoli lövésből szerzett gólt csapata, a VadZebrák számára: 4 - 1. Peter E. Magnusson egy keresztpasszt adott a tizenhatosa előtt, amit Marcell Losonczi lefülelt, ám a kapus a helyzet magaslatán volt, így a szemfüles Wonder nem tudott gólt szerezni. 86 perc elteltével a vendégek védelme ismét kudarcot vallott. Lukas Adamsen középen tört be a tizenhatoson belülre, és lőtte az újabb hazai gólt, 5 - 1. A játék képe lassan változni kezdett, mert az előnye tudatában játszó VadZebrák átadta a teret és a támadás lehetőségét az ellenfélnek. A néha feltűnően szabálytalanul játszó VadZebrák-játékos, Björn Mårtensson hosszasan rángatta ellenfele mezét, ezért sárga lapot kapott. A labdabirtoklási arány a félidőben 67% volt a frissebben mozgó VadZebrák javára. A helyenként jól játszó VadZebrák játékosa, Lukas Adamsen mai teljesítményével társai fölé nőtt, Edwin Puźniak viszont meglehetősen gyenge napot fogott ki. Mimmo Virgilio (Wonder) ma csapata legjobbjának bizonyult, ám Flórián Harangozó teljesítménye, finoman fogalmazva, hagyott némi kívánnivalót maga után. A bíró véget vetett az összecsapásnak, 5 - 1 a végeredmény. Gólszerzők: 0-1 Csongor Mélykúti (18) 1-1 Peter E. Magnusson (35) 2-1 Gérard Sonnemans (37) 3-1 Gérard Sonnemans (76) 4-1 Peter E. Magnusson (81) 5-1 Lukas Adamsen (86) Sárga lapok: Raymond Brand (29) Brundt Dokter (71) Hugo Voetmann (74) Björn Mårtensson (87) Következő ellenfél: Káosz Amigos (95874) , Csoport: # 1 a III.1 csoportban Egy harmad osztályú csapat ellen nincsen sok esélyünk de mindent megteszünk! Hajrá VadZebrák!